04 września, 2013

Mam, mam, maM!

         Zobaczyłam w gazetce, poszperałam w koszach, przeżyłam zawód, pogodziłam się z porażką, odwiedziłam Przystanek piekna, pozazdrościłam i na koniec wpadłam na pomysł :) Mamina się sprawdziła jak zawsze z resztą :) I tak udało się zakupić stolik poza moim miastem :) Długo czaiłam się na podobny w jysku ale, że promocyjna cena tamtego wynosiła ok. 60zł to w związku z tym, gdy już miałam pieniądze w garści, włączała mi się sknera okrutna i wychodziłam ze sklepu na pusto :) A tak za 39.99 mam w końcu zabezpieczenie dla mojego komputera. Przyda się, ponieważ jestem Leniuchem nad leniuchami i łóżko + kawa + laptop = mój codzienny poranek :)
Co prawda mój Mężczyzna zawsze mi powtarza, że prawidłowo laptop nie powinien się przegrzać do poziomu uszkodzenia sprzętu, ponieważ wcześniej odpowiednie zabezpieczenia powinny go wyłączyć ale niedowiarstwo robi swoje :) Tak czy siak mam stolik i na pewno nie dam mu się zakurzyć :)Biedronka, 39,99zł
          A na koniec całkiem przypadkiem Chińczykowy Stragan zaopatrzył mnie w stokrotkowe perfumy :D Na ogół jestem przeciwna takim rzeczom ale że nawet nie wiem jak oryginał pachnie, a buteleczka mnie urzekła, więc powędrowałam z nią do kasy :) Tylko miałam nie lada pietra czy wysypki po nich nie dostanę :D Ale wypróbowane-skóra nie ucierpiała, więc myślę, że buteleczka zostanie opróżniona w niedalekim czasie :) Miłe zaskoczenie: po użyciu ich przedwczoraj, ubranie nadal pachnie! :)


Chińskie Centrum 18,00zł/100ml


3 komentarze:

  1. To sztuka umieć się cieszyć małymi rzeczami:)Flakonik na prawdę urzekający!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny stoliczek. Surowe drewienko, więc jeśli znudzi Ci się w takiej postaci to będziesz mogła go zabejcować lub pomalować :) Zazdroszczę takiego porannego lenistwa, ja już o 6.10 w dni powszednie jestem na nogach, ale za to w weekendy staram się spędzać poranki tak jak mam na to ochotę :)

    OdpowiedzUsuń

Z każdą nową wypowiedzią jest nam coraz milej :)